UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Co wyróżnia najlepszy bikefitting? 6/10 „znajomi powiedzą wam, gdzie się udać ”

Co wyróżnia najlepszy bikefitting? 6/10 „znajomi powiedzą wam, gdzie się udać ”

Oto kilka cennych wskazówek, na co powinniście zwracać uwagę przy wyborze najlepszego dla Was bikefittingu.

Szczególnie teraz, kiedy bikefitting ma jedną nazwę, a niestety kryje się za nią zupełnie różna jakość.

Prezentujemy wam 10 koronnych zasad bikefittingu, które szlifujemy od 2010 roku w VeloLAB. Zapoznajcie się z fragmentem naszych produkcji wideo, aby zrozumieć, czego powinniście oczekiwać od usługi najwyższej jakości i zobaczyć co my robimy, aby was pozytywnie zaskoczyć wiedzą, doświadczeniem i skutecznością rozwiązywania wszelkich problemów. Temat #6

Dobry bikefitting, to polecany bikefitting. Zapytajcie się znajomych, zapytajcie na grupach tematycznych w sieci, szukajcie kontaktu z żywymi odbiorcami kogo polecają? Kto w Waszym regionie specjalizuje się w branży tak jak np. VeloLAB w Gdańsku. Uważajcie na komentarze w sieci, nie zawsze są prawdziwe! Naszą flagową usługę w VeloLAB, wykonaliśmy ponad 4000 razy! Z czego ponad połowa z was zaufała nam ponownie i przyszła z kolejnymi rowerami na przestrzeni lat. – dlatego polecam, abyście wybierali sprawdzone miejsca, między innymi takie jak nasze.

Ciekawostki:

  • W Polsce jest kilkadziesiąt miejsc, gdzie wykonać można bikefitting.
  • W Belgii i Holandii kilkaset.
  • W krajach Wielkiej Brytanii przyjęło się kategoryzować bikefitting wykonywane w sklepach rowerowych przez pracowników wyszkolonych do tego zadania, oraz ten wykonywany przez fizjoterapeutów jak i innych ekspertów z medycznym wykształceniem kierunkowym. Termin ” Medical Bike Fit”; „Clinical Bike Fit” jest znacznie częściej wykorzystywany w celu rozróżnienia specyfiki usługi.
  • Bardzo często miejsca, które mają świetne możliwości kliniczne, nie mają wystarczającego zaplecza mechanika, oraz tak wielu różnorodnych komponentów rowerowych w sprzedaży. Mają za to lekarzy, USG, sale fizjoterapeutyczne. Więcej naprawią w ciele, mniej zmienią w rowerze. Sklepy zupełnie odwrotnie, przy okazji bikefittingu oferują serwis roweru, bike spa, oraz mają na miejscu kierownice, mostki, rękawiczki i inne produkty, które uważane są przez nich za pomocne/ niezbędne w całym procesie.
  • Idealnie wyspecjalizowane ośrodki takie jak VeloLAB, mają potężne zaplecze sprzętowe ( mostki, lemondki, kierownice, siodełka, wkładki, adaptery), ale i pełną diagnostykę fizjoterapeutyczną. Takich miejsc jak nasze, nie ma dużo.
  • Jeszcze mniej jest miejsc wyspecjalizowanych w konkretnych obszarach bikefittingu np. Aerofitting wykonywanych w oparciu o tunel aerodynamiczny, testy drogowe, pomiary Notio, i inne tego typu.
  • Oczywiście dobry bikefitting to ten, który sprosta Waszym oczekiwaniom. Materiał tego cyklu artykułów umożliwia Wam, ocenę co potrafimy zrobić w VeloLAB, jak pracujemy i co jest naszym priorytetem działania. Pracujemy w modelu biomechanicznym, posiadamy asortyment rowerowy i sprzęt do testów dynamicznych, nasz bikefitting jest obszerny i rzetelny, bez nieuzasadnionej sprzedaży komponentów. Jeśli to pokrywa się z tym, czego sami oczekiwalibyście po bikefittingu, to zapraszamy do VeloLAB do skorzystania z naszych usług.