UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Fizjoterapią i bikefittingiem zajmujemy się od 2010 roku. Nasze usługi cechuje to co najważniejsze: doświadczenie, wiedza i najnowsza technologia.

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Szczęsny Fizjoterapeuta

Łukasz
SZczęsny

Fizjoterapeuta - certyfikowany terapeuta manualny, Bikefitter, instruktor metody bikefitting.com

Absolwent AWF Poznań (2009r.). Założyciel VeloLAB. Certyfikowany przez The International Bike fitting Institute (level 3), Instruktor metody bikefitting.com. Fizjoterapeuta kadry narodowej szpady kobiet przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, wybitny specjalista z zakresu biomechaniki kolarstwa, w tym bikefittingu. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń fizjoterapeutycznych. Specjalizuje się w terapii kręgosłupa, kolan, barków i nadgarstków, stawu biodrowego i skokowego. Specjalista z zakresu technik akupunktury i suchego igłowania.

Dawid Węgrzynowicz

DAWID WĘGRZYNOWICZ

FIZJOTERAPEUTA, CERTYFIKOWANY TERAPEUTA MANUALNY

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, 100% czasu zawodowego od 2014r poświęcił leczeniu pacjentów pooperacyjnych i bólowych.  Ponad 6 lat doświadczenia to ponad 10 000 godzin pracy spędzonych z pacjentami. Doskonały zawodnik Judo, specjalizuje się w terapii manualnej i kinezyterapii, technikach narzędziowych i suchym igłowaniu.

agata sobota velolab

AGATA
SOBOTA

FIZJOTERAPEUTKA,
BIKEFITTERKA

To pasja do aktywności ruchowej i kolarstwa sprawiła, że została fizjoterapeutką i bikefitterką. Pracuje terapią manualną wg Maitlanda oraz specjalizuje się w treningu medycznym. Jest też instruktorem kolarstwa z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu treningów grupowych i indywidualnych. Wielokrotnie stawała na podium szosowych wyścigów amatorskich, a także Mistrzostw Polski.

Prowadzi bloga Sobota na kole i jest ambasadorką rowerów marki Liv Polska.

mateusz grulkowski velolab

MATEUSZ
GRULKOWSKI

FIZJOTERAPEUTA STOMATOLOGICZNY, TERAPEUTA MANUALNY

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik szkoleń z zakresu terapii manualnej (koncepcja Maitland) i fizjoterapii stomatologicznej (Master Level – TMD).

Swój warsztat opiera na działaniach manualnych oraz angażowaniu pacjenta w proces rehabilitacji. Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę poprzez przegląd najnowszych badań oraz udział w kursach.

Prywatnie miłośnik piłki nożnej (zarówno z perspektywy praktyka jak i teoretyka) oraz dobrej kawy.

Dominika Szczęsna

Dominika Szczęsna

KOORDYNATOR
FIRMY

Absolwentka City of Glasgow College (2013r.) na kierunku Terapii Sportowej oraz członkini FHT( The Federation of Holistic Therapists UK).

Związana z firmą od 2013r. Dominika jest odpowiedzialna za pracę całego zespołu, sprawy związane z ogranizacją i rozwojem firmy, marketing oraz kontakt z klientem.