UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Fizjoterapią i bikefittingiem zajmujemy się od 2010 roku. Nasze usługi cechuje to co najważniejsze: doświadczenie, wiedza i najnowsza technologia.

ŁUKASZ SZCZĘSNY

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Szczęsny Fizjoterapeuta

Łukasz
SZczęsny

Fizjoterapeuta - certyfikowany terapeuta manualny, Bikefitter

Absolwent AWF Poznań( 2009r.). Założyciel VeloLAB. Jeden z pierwszych bikefitterów  w Polsce.  Fizjoterapeuta kadry narodowej szpady kobiet przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, wybitny specialista z zakresu biomechaniki kolarstwa, w tym bikefittingu. Jeden z grupy pierwszych w polsce absolwentów 3ciego, najwyższego modułu terapii manualnej w modelu Maitland. Specjalizuje się w terapii kręgosłupa, kolan, barków i nadgarstków, stawu biodrowego i skokowego. Specialista z zakresu technik akupunktury i suchego igłowania.
Dawid Węgrzynowicz

DAWID WĘGRZYNOWICZ

FIZJOTERAPEUTA, CERTYFIKOWANY TERAPEUTA MANUALNY

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, 100% czasu zawodowego od 2014r poświęcił leczeniu pacjentów pooperacyjnych i bólwych.  Ponad 6 lat doświadzczenia to ponad 10 000 godzin pracy spędzonych z pacjentami. Doskonały zawodnik Judo, specjalizuje się w terapii manualnej i kinezyterapii, technikach narzędziowych i suchym igłowaniu.
Maksymilian Karczewski

MAKSYMILIAN KARCZEWSKI

FIZJOTERAPEUTA, BIKEFITTER

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, jeden z najlepszych i najwyżej ocenionych absowentów roku 2019r. Maksymilian urzeczywistnia mit młodego i doświadczonego fizjoterapeuty. Specialista z zakresu bikefittingu, terapii manualnej kinesiotapingu i kinesioterapii. Doświadczony i aktywny triatlonista.

Dominika Szczęsna

Dominika Szczęsna

KOORDYNATOR FIRMY

Absolwentka City of Glasgow College (2013r.) na kierunku Terapii Sportowej oraz członkini FHT( The Federation of Holistic Therapists UK).

Związana z firmą od 2013r. Dominika jest odpowiedzialna za pracę całego zespołu, sprawy związane z ogranizacją i rozwojem firmy, marketing oraz kontakt z klientem.