UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Fizjoterapią i bikefittingiem zajmujemy się od 2010 roku. Nasze usługi cechuje to co najważniejsze: doświadczenie, wiedza i najnowsza technologia.

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Szczęsny Fizjoterapeuta

Łukasz
SZczęsny

Fizjoterapeuta - certyfikowany terapeuta manualny, Bikefitter, instruktor metody bikefitting.com

Absolwent AWF Poznań (2009r.). Założyciel VeloLAB. Pierwszy w Polsce bikefitter certyfikowany przez The International Bike fitting Institute (level 4), Instruktor metody bikefitting.com. Fizjoterapeuta kadry narodowej szpady kobiet przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, wybitny specjalista z zakresu biomechaniki kolarstwa, w tym bikefittingu. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń fizjoterapeutycznych. Specjalizuje się w terapii kręgosłupa, kolan, barków i nadgarstków, stawu biodrowego i skokowego. Specjalista z zakresu technik akupunktury metodą Dra Tana i suchego igłowania.

HUBERT WILK

FIZJOTERAPEUTA, LICENCJONOWANY TERAPEUTA MANUALNY

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, niezwykle uzdolniony terapeuta z szerokim wachlarzem technik i znajomością wielu metod fizjoterapeutycznych. Hubert  dołączył do zespołu i zaimponował pacjentom świetnymi efektami terapeutycznymi. Jest rzadkim przykładem młodego, ale i świetnie wyedukowanego fizjoterapeuty.

Prywatnie ekspert od kawy, początkujący kolarz, wielbiciel zwierząt.   

agata sobota velolab

AGATA
SOBOTA

FIZJOTERAPEUTKA,
BIKEFITTERKA, LICENCJONOWANA TERAPEUTKA MANUALNA

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Terapeuta Manualny wg koncepcji Maitland. To pasja do aktywności ruchowej i kolarstwa sprawiła, że została fizjoterapeutką i bikefitterką. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na diagnostykę problemu pacjenta oraz zaangażowanie pacjenta w proces rehabilitacji.

Jest też instruktorem kolarstwa z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu treningów grupowych i indywidualnych. Wielokrotnie stawała na podium szosowych wyścigów amatorskich, a także Mistrzostw Polski.

Prowadzi bloga Sobota na kole i jest ambasadorką rowerów marki Liv Polska.

MARTA
ŚMILGIEWICZ

FIZJOTERAPEUTKA

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Marta jest uwielbiana przez pacjentów za swoją osobowość, profesjonalizm i skuteczność.

W pracy najlepiej z nas łączy metody PNF (proprioceptive neuromuscular facilitation), z treningiem medycznym i technikami tkanek miękkich.

Specjalizuje się w terapii kończyn górnych, dolnych oraz kręgosłupa, potrafi zadawać ćwiczenia, które pacjenci chętnie wykonują samodzielnie.

Niezwykle konkretna i empatyczna.

Dominika Szczęsna

Dominika Szczęsna

KOORDYNATOR
FIRMY

Absolwentka City of Glasgow College (2013r.) na kierunku Terapii Sportowej oraz członkini FHT( The Federation of Holistic Therapists UK).

Związana z firmą od 2013r. Dominika jest odpowiedzialna za pracę całego zespołu, sprawy związane z ogranizacją i rozwojem firmy, marketing oraz kontakt z klientem.