UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Fizjoterapią i bikefittingiem zajmujemy się od 2010 roku. Nasze usługi cechuje to co najważniejsze: doświadczenie, wiedza i najnowsza technologia.

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Szczęsny Fizjoterapeuta

Łukasz
SZczęsny

Fizjoterapeuta - certyfikowany terapeuta manualny, Bikefitter

Absolwent AWF Poznań (2009r.). Założyciel VeloLAB. Jeden z pierwszych bikefitterów w Polsce.  Fizjoterapeuta kadry narodowej szpady kobiet przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, wybitny specjalista z zakresu biomechaniki kolarstwa, w tym bikefittingu. Jeden z grupy pierwszych w Polsce absolwentów 3ciego, najwyższego modułu terapii manualnej w modelu Maitland. Specjalizuje się w terapii kręgosłupa, kolan, barków i nadgarstków, stawu biodrowego i skokowego. Specjalista z zakresu technik akupunktury i suchego igłowania.

Dawid Węgrzynowicz

DAWID WĘGRZYNOWICZ

FIZJOTERAPEUTA, CERTYFIKOWANY TERAPEUTA MANUALNY

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, 100% czasu zawodowego od 2014r poświęcił leczeniu pacjentów pooperacyjnych i bólowych.  Ponad 6 lat doświadczenia to ponad 10 000 godzin pracy spędzonych z pacjentami. Doskonały zawodnik Judo, specjalizuje się w terapii manualnej i kinezyterapii, technikach narzędziowych i suchym igłowaniu.

agata sobota velolab

AGATA
SOBOTA

FIZJOTERAPEUTKA,
BIKEFITTERKA

To pasja do aktywności ruchowej i kolarstwa sprawiła, że została fizjoterapeutką i bikefitterką. Pracuje terapią manualną wg Maitlanda oraz specjalizuje się w treningu medycznym. Jest też instruktorem kolarstwa z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu treningów grupowych i indywidualnych. Wielokrotnie stawała na podium szosowych wyścigów amatorskich, a także Mistrzostw Polski.

Prowadzi bloga Sobota na kole i jest ambasadorką rowerów marki Liv Polska.

mateusz grulkowski velolab

MATEUSZ
GRULKOWSKI

FIZJOTERAPEUTA STOMATOLOGICZNY, TERAPEUTA MANUALNY

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz uczestnik szkoleń z zakresu terapii manualnej (koncepcja Maitland) i fizjoterapii stomatologicznej (Master Level – TMD).

Swój warsztat opiera na działaniach manualnych oraz angażowaniu pacjenta w proces rehabilitacji. Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę poprzez przegląd najnowszych badań oraz udział w kursach.

Prywatnie miłośnik piłki nożnej (zarówno z perspektywy praktyka jak i teoretyka) oraz dobrej kawy.

Dominika Szczęsna

Dominika Szczęsna

KOORDYNATOR
FIRMY

Absolwentka City of Glasgow College (2013r.) na kierunku Terapii Sportowej oraz członkini FHT( The Federation of Holistic Therapists UK).

Związana z firmą od 2013r. Dominika jest odpowiedzialna za pracę całego zespołu, sprawy związane z ogranizacją i rozwojem firmy, marketing oraz kontakt z klientem.