UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Retul University

Retul University

 Retul Univ sala manchester small

Stało się.

Szesnastu najlepszych bikefitterów w jednym pokoju. Iście międzynarodowo: Australia, Austria, Niemcy, Włochy, Belgia, Holandia, Polska, Wielka Brytania, Republika Południowej Afryki, Hiszpania i USA – garstka maniaków którzy o ustawieniu pozycji kolarzy na rowerach wiedzą bardzo dużo, ale chcieliby jeszcze więcej!

Umieścili nas w loży National Cycling Center w Manchesterze. Z jednej strony z okien największy kryty tor BMX – kopia tego londyńskiego z Igrzysk Olimpijskich. Z drugiej strony budynku najbardziej obłożony velodrom na świecie. O! właśnie trenuje Wiggins, a my w tym czasie słuchamy wykładu dr Paula Barratta o długości korb w rowerach.

Jednym zdaniem miejsce to jest fabryką medalistów olimpijskich.

Pracownicy mieli przyjemność wspólnie z Retul University uczyć nas niezwykle ciekawych rzeczy w ramach warsztatów o terapii układu ruchu kolarzy.

Poziom jest bardzo wysoki. Tematyka od akupunkturowego rozluźniania barku po stronie bolącego na rowerze kolana- aż po wysokość siodełka. Kilka tak zawziętych dyskusji opóźniało każdy dzień i materiał zaplanowany do przerobienia ledwo mieścił się czasie. Robota bardzo konkretna, lista wykładów długa.

Kilka wniosków, kilka nowych elementów badania, precyzyjne pomiary. Cała masa dyskusji i wymiana obserwacji.

VeloLAB jest równym przeciwnikiem naszej zachodniej, stop, wróć – ogólnoświatowej konkurencji . Idziemy na równi, z pewnością na koniec jesieni dużo miłych zmian w naszej Gdańskiej siedzibie, zadowolenie klientów i pacjentów gwarantowane!

Obecnie w VeloLAB oferuję:

terapię zespołów przeciążeniowych,

trening kontroli motorycznej wykonywany poza rowerem w ramach rehabilitacji.

plany treningowe core

akupunkturowe rozluźnianie punktów spustowych.