UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Keywin – twoje indywidualne pedały

Keywin – twoje indywidualne pedały

Dobór pedałów szosowych jeszcze nigdy nie był tak indywidualnyPedały kupujesz raz – to ważna decyzja, gdyż ruch jaki nimi wykonasz, powtórzysz miliony razy! Keywin to nieznany jeszcze w Polsce produkt – nie jest nowy, konstrukcja nie została zmieniona przez kilkanaście lat – oznacza to, że produkt jest skrajnie dopracowany.

Należy go kupować mądrze – pod okiem specjalisty w bikefittingu pedałów, gdyż jest dostępny w 6 długościach osi 49- 65mm.

Podstawowe badanie możemy wykonać szybko w godzinę – wystarczy przyjechać z własnym rowerem, komputerowo mierzymy skrajny rozstaw i zmieniając oś co 2-3mm dochodzimy do optimum z zaleceniem jaka długość osi jest najlepsza dla Ciebie. Wtedy masz pewność jaką długość osi zamówić przy zakupie na stronie www.keywin.cc

Badanie profesjonalne jest elementem bikefittingu, trwa dłużej i jest bardziej szczegółowe, rozszerzone o podoskopowe ustawienie bloków, analizę biomechaniki pracy kolan, określenie kąta pracy kolana w stosunku do szerokości miednicy (Q-factor), ocenę różnicy długości kończyn. To pozwala dobrać przy zakupie również potrzebne wkładki i kliny. Dodatkowo kontrolujemy wysokość siodełka.

Zapraszamy!