UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Trening Mięśni Głębokich w 15 tygodni

Trening Mięśni Głębokich w 15 tygodni

ulotka front Ulotka trening mięsni głębokich 2015 tyl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pragniesz przepracować zimę lepiej niż rok wcześniej?

W ofercie przygotowaliśmy 15 tygodniowy plan treningu, który obejmuję 16 spotkań terapeutyczno treningowych na mięśnie głębokie. Pierwsze spotkanie określi Twój aktualny poziom sprawności, przejdziesz badania pod kątem postawy i kontroli motorycznej. Kolejne cykliczne spotkania trwają przez 15 tygodni, w ich trakcie będziemy pracować nad najsłabszymi ogniwami ruchomości i siłą mięśniową. W trakcie spotkania uczysz się ćwiczeń, które wykonasz przez ustalony czas w domu. Poziom trudności stale rośnie, a ćwiczenia modyfikowane będą do Twoich potrzeb.
Otrzymasz też dziennik treningowy i skrypt z objaśnieniem ćwiczeń w postaci książki Toma Danielsona „Ukryta Przewaga”.  To pozwoli Tobie utrzymać wymaganą systematyczność.

Cena treningów to 1500zł za cykl 15 tygodni.

Dla osób, które mają dolegliwości pleców, czują ze jazda na stojąco dużo szybciej męczy niż na siodełku, dla osób początkujących i chcących kontynuować treningi typu cross-fit. Alternatywa dla siłowni. Ćwiczenia są wykonywane indywidualnie z terapeutą VeloLAB – Dawidem Węgrzynowiczem.