UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Co wyróżnia najlepszy bikefitting? 1/10 „Rower nie może stać przy ścianie!”. Zasady bikefittingu.

Co wyróżnia najlepszy bikefitting? 1/10 „Rower nie może stać przy ścianie!”. Zasady bikefittingu.

Oto kilka cennych wskazówek, na co powinniście zwracać uwagę przy wyborze najlepszego dla Was bikefittingu.

Szczególnie teraz, kiedy bikefitting ma jedną nazwę, a niestety kryje się za nią zupełnie różna jakość.

Prezentujemy Wam 10 koronnych zasad bikefittingu, które szlifujemy od 2010 roku w VeloLAB. Zapoznajcie się z fragmentem naszych produkcji wideo, aby zrozumieć, czego powinniście oczekiwać od usługi najwyższej jakości i zobaczyć co my robimy, aby was pozytywnie zaskoczyć wiedzą, doświadczeniem i skutecznością rozwiązywania wszelkich problemów. Temat #1

Rozwiązywanie złożonych asymetrii pozycji wiąże się z dokładnym obejrzeniem kolarza. Jest to niemożliwe jeśli rower ustawiony jest przy ścianie, gdyż ogranicza to najcenniejsze narzędzie w rękach bikefittera- zmysł obserwacji.

Zasady bikefiffingu

Zwracajcie uwagę czy studio fittingowe, które wybieracie ma prawidłowy układ pomieszczenia. Mam tu na myśli czy nie popełnia największego błędu, jakie popełnić może studio bikefittingowe. Otóż jest to ustawienie roweru klienta przy ścianie! Klienta należy obejrzeć z każdej strony. Większość problemów w pozycji wynika ze złożonych asymetrii ruchu kolarza na symetrycznym rowerze.  Warto abyście wzięli to pod uwagę, gdyż taki fitting „2D” być może w ogóle nie weźmie pod uwagę tego ważnego dla waszego zdrowia aspektu.  

Dla ciekawskich: Nasze rowery sizingowe „symulatory” stoją przy ścianach, ale ich funkcja jest zupełnie inna. W kolejnych odcinkach dowiecie się więcej jak się ich używa.