UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Super wygodne siodła Cobb w Gdańsku

Super wygodne siodła Cobb w Gdańsku
jof_best_1024x1024 Firmę Cobb powinni znać nie tylko miłośnicy triatlonu. Model Cobb „Fifty-Five” zdobył zeszłoroczne trofeum „triathlon seat of the year” w USA i  był #1 najczęściej używanym modelem siodła na MŚ Kona 2016 IRONMAN
Sprawdzona opinia niezwykle wygodnych siodeł,  które rozwiązują problemy „wrażliwych” zawodników i tych, którzy cenią sobie komfort.
Firma Cobb nie była w Polsce łatwo osiągalna, gdyż prowadzi dość specyficzną sieć sprzedaży u małych zaufanych dealerów. Idea dobrania tak ważnego elementu, jakim jest siodło, firma Cobb pozostawia studiom bikefittingu. Dlatego siodełka te nie są dostępne w sklepach internetowych, nie są montowane seryjnie do nowych rowerów, gdyż każdy jeden model jest zupełnie inny.  Najważniejszy jest klient, zrozumienie jego problemu i zaproponowanie najlepszego rozwiązania.
cobb-cycling-logo-500x347
Takim zaufaniem obdarzeni zostaliśmy na ostatniej światowej konferencji bikefittingowej w Manchesterze ICS 2016 i rozpoczęliśmy współpracę z Cobb Cycling.
Dobór właściwego siodła to proces, na który składa się komputerowy pomiar tensometryczny, który mierzy strefy nacisku miednicy na siodło, analiza stref wrażliwych, dobór odpowiedniego kształtu, dopracowanie różnicy wysokości siodła- kierownicy lub padów lemondki, przesunięcie siodła przód tył, wysokości siodełka, odpowiedniego kąta pochylenia, subiektywnej oceny i jazdy testowej. 
W VeloLAB posiadamy dla Was 6 najpopularniejszych modeli testowych dostępnych przy bikefittingu. Modele szosowe jak i anatomiczne, wersje dedykowane dla mężczyzn i kobiet, dla zawodników o całym przekroju zaawansowania od początkujących po zawodowców.

Zapraszamy do VeloLAB wszystkich cierpiących z powodu niewygodnego siodełka, cierpiących z powodu otarć,  z drętwieniami przyrodzenia lub innym dyskomfortem w trakcie jazdy.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA