UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Nasz zespół i oferta rośnie!

Nasz zespół i oferta rośnie!

 

Magda Zawalska,  absolwentka AWFiS w Gdańsku, masażystka, jedna z pierwszych instruktorów metody GYROKINESIS® , trener Pilates
Nowości w ofercie:
  • Masaż klasyczny zabieg relaksujący i leczniczy. Pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób dotykających ciało i psychikę. Jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni, niewydolność krążenia, obrzęki, przykurcze, choroby reumatyczne.  Masaż klasyczny kręgosłupa to także zabieg relaksujący.
  • Masaż powięziowo – mobilizujący kręgosłupa to energetyczno-manualny masaż, który pozwala na usunięcie blokad organicznych i energetycznych. Najczęściej stosuje się go przy stanach bólowych, spiętych mięśniach lub zablokowanych kręgach. Pomaga w leczeniu schorzeń aparatu ruchu, zwłaszcza w obrębie kości krzyżowej, usprawnia proces regeneracji krążków międzykręgowych. Pomaga w takich schorzeniach jak bóle pleców, mięśnioból lędźwiowy (lumbago), rwa kulszowa, reumatyzm, a także odbudowuje tarcze dysku międzykręgowego. Zabieg trwa ok 60 minut.
  • GYROKINESIS®  to rewolucyjna metoda pracy z ciałem skierowana do wszystkich którzy chcą uwolnić swoje ciało od napięć, zwiększyć zakres ruchu i popracować nad stabilizacją. Trening oparty o spiralne i cyrkuliczne, skupiony jest na delikatnej pracy co minimalizuje ryzyko urazu i przeciążeń. GYROKINESIS® dostraja wzorce ruchowe, nadaje prawidłowy rytm oddechowy, wspomaga również system odpornościowy, wzmacnia i rozciąga jednocześnie wszystkie grupy mięśniowe pozwalając poruszać się z większą płynnością z jednoczesnym utrzymaniem stabilnego ciała. Gimnastyka praktykowana od ponad 30 lat.
  • Pilates ćwiczenia te zostały opracowane w latach dwudziestych ubiegłego wieku, aby umożliwić kontuzjowanym sportowcom oraz tancerzom bezpieczny powrót do treningów i zachowanie kondycji. Ten system ćwiczeń wymaga koncentracji i skupienia, polega na wykonywaniu precyzyjnych i powolnych ruchów. Poprawia koordynację ruchową i równowagę, zwiększa siłę mięśni brzucha, dolnej części pleców i pośladków, poprawia elastyczność ciała.