UMÓW WIZYTĘ

Rejestracja
609 246 762
W godzinach 8 - 16

Maks dołącza do VeloLAB

Maks dołącza do VeloLAB

Przedstawiamy Maksymilian Karczewski naszego nowego bikefittera 💡


Maks ponad rok temu zgłosił się do VeloLAB w celu zgłębiania wiedzy na temat fittingu w związku z pracą naukową, która wtedy pisał. Zauważyliśmy u Niego spory potencjał idący w parze z dużym doświadczeniem triatlonowym, w związku z czym zorganizowaliśmy mu roczne szkolenie pod okiem Łukasza. Plan był prosty – od wakacji 2018 nasza firma ma działać sprawniej i równie profesjonalnie.
Łączne szkolenie Maksa wyniosło około 500h, dzięki czemu jesteśmy spokojni o jakość jego usług – Velolab approved ✅


Maks prowadzi fittingi indywidualnie oraz wspiera Łukasza optymalizując czas jego działań. Dzięki współpracy czas oczekiwania na fittingi i fizjoterapię jest jeszcze krótszy.
„Student” (bo taki zyskał przydomek) jest również fizjoterapeutą doświadczonym w pracy z triatlonistami, biegaczami jak i kolarzami.


W związku z rozwijaniem się w Velo w tym roku nie spotkacie go w roli zawodnika na „trajlonach”, jak miało to miejsce w poprzednich sześciu latach. Maks odgraża się, że wróci z przytupem, poprawiając swoje życiówki-
pobicie zeszłorocznych wyników z Elbląga (2h:08min na 1/4) oraz Gdyni (1:05 na sprincie) łatwe nie będzie, ale będziemy trzymać kciuki!